Zwrot, wymiana

Formularz zwrotu
Odstąpienie od umowy zawartej na odległość

Zwrot towaru. Jeśli zamówiony produkt nie spełnia Twoich oczekiwań, możesz dokonać zwrotu w terminie 14 dni od daty dostarczenia. Zwrot środków otrzymasz w ciągu 3-5 dni roboczych od momentu zweryfikowania przez nas otrzymanej od Ciebie przesyłki. Jak tylko to nastąpi, otrzymasz od nas wiadomość e-mail z potwierdzeniem. Twoje pieniądze zostaną zwrócone na wskazane w formularzu konto.
Twój zwrot może zostać odrzucony w przypadku, kiedy został on wykonany po terminie 14 dni lub gdy obuwie nosi ślady użytkowania.
Zwracany przez Ciebie produkt nie może być uszkodzony, ani nosić śladów użytkowania, przesyłkę musisz wysłać na własny koszt.
Do odsyłanego produktu należy dołączyć dowód zakupu (paragon lub kopię faktury) oraz wypełniony formularz zwrotu obuwia.

Wymiana towaru za pośrednictwem sklepu internetowego polega na zwróceniu produktów zgodnie z procedurą zwrotu i
ponownym złożeniu nowego zamówienia na stronie www.drewniaki.com.pl. Taka forma dokonania wymiany jest znacznie szybsza, a wszystkie oferowane na naszej stronie produkty są w ciągłej sprzedaży z uwagi na fakt, że jesteśmy producentami obuwia marki Buxa.

Formularz zwrotu, wymiany towaru PDF,Buxa

Obuwie należy odesłać na adres sklepu lub nadać do paczkomatu InPost:

Adres sklepu: Buxa Sklep, Rokiciny Podhalańskie 142a, 34-721 Raba Wyżna

Adres paczkomatu: RPO01A (Rokiciny Podhalańskie przy parkingu OSP), e-mail: sklep@drewniaki.com.pl, tel.: 503-755-414

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl, Wykonanie: www.kud.pl
Sklep internetowy Shoper.pl